0

Статутний капітал товариства з обмеженою відповідальністю

З 2010 р. мінімальний розмір статутного капталу товариства з обмеженою відповідальністю дорівнює розміру еквівалентному одній мінімальній заробітній платі, діючій на момент створення товариства з обмеженою відповідальністю (ст. 52 Закону України «Про господарські товариства» із змінами від 15.12.2009р.)Нагадую, що до 2010р. мінімальний розмір статутного капіталу товариства з обмеженою відповідальністю становив 100 мінімальних заробітних плат

Крім того, на теперішній час, до моменту реєстрації товариства з обмеженою відповідальністю кожен з учасників зобов’язаний внести до статутного (складеного) капіталу не менше 50 відсотків вказаного в установчих документах вкладу. Внесення до статутного (складеного) капіталу грошей підтверджується документами, виданими банківською установою.

Частина статутного капіталу, що залишилася несплаченою, підлягає сплаті протягом першого року діяльності товариства. Якщо учасники протягом першого року діяльності товариства не сплатили повністю суму своїх вкладів, товариство повинне оголосити про зменшення свого статутного капіталу і зареєструвати відповідні зміни до статуту в установленому порядку або прийняти рішення про ліквідацію товариства.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Досягнуто ліміту часу. Будь ласка, введіть CAPTCHA ще раз.