СІМЕЙНЕ ПРАВО

Стягнення аліментів, розірвання шлюбу, поділ майна подружжя, визнання факту спільного проживання однією сім’єю, позбавлення батьківських прав, визнання батьківства.
Адвокат Родионова В.Е.
Вища юридична освіта за кваліфікацією "магістр". Геодезія та землеустрій кваліфікація "магістр". Навчалася у Одеському національному університеті ім. Мечникова, Київському національному університеті внутрішніх справ України. ЧНУ ім. Петра Могили. Досвід роботи в юридичній практиці з 2004 року в господарському, адміністративному, цивільному, житловому, земельному, податковому праві, вирішення спорів по страховим випадкам та інше. В 2010р. склала кваліфікаційний іспит та отримала свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю №620, видане Миколаївською міською кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури від 09.10.2010р., зареєстрована Вищою кваліфікаційною комісією адвокатури при Кабінеті Міністрів України в Єдиному реєстрі адвокатів України. В 2012р. включена у Єдиний реєстр адвокатів України, що надають безоплатну правову допомогу. Викладач Національної академії внутрішніх справ з міжнародного, митного права та адвокатури. Приймає участь у науково-практичних конференціях з розгляду актуальних проблем пов’язаних з чинним законодавством. Знання іноземних мов: англійська.
адвокат Лешан Елена
Вища юридична освіта за кваліфікацією спеціаліст. Навчалася у Київському національному університеті внутрішніх справ України. Досвід роботи в юридичній практиці з 2010 року. З 2011 року обіймає посаду помічника адвоката. Приймає участь у науково-практичній діяльності. Додаткова освіта: менеджмент організацій за кваліфікацією спеціаліст, Миколаївська державна аграрна академія. Знання іноземних мов: англійська.