ТРУДОВЕ ПРАВО

Поновлення на роботі, стягнення заборгованості по заробітній платі, оформлення кадрових документів для роботодавців, оформлення цивільно-правових договорів, оскарження рішень Держпраці.
Адвокат Родионова В.Е.
Вища юридична освіта за кваліфікацією "магістр". Геодезія та землеустрій кваліфікація "магістр". Навчалася у Одеському національному університеті ім. Мечникова, Київському національному університеті внутрішніх справ України. ЧНУ ім. Петра Могили. Досвід роботи в юридичній практиці з 2004 року в господарському, адміністративному, цивільному, житловому, земельному, податковому праві, вирішення спорів по страховим випадкам та інше. В 2010р. склала кваліфікаційний іспит та отримала свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю №620, видане Миколаївською міською кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури від 09.10.2010р., зареєстрована Вищою кваліфікаційною комісією адвокатури при Кабінеті Міністрів України в Єдиному реєстрі адвокатів України. В 2012р. включена у Єдиний реєстр адвокатів України, що надають безоплатну правову допомогу. Викладач Національної академії внутрішніх справ з міжнародного, митного права та адвокатури. Приймає участь у науково-практичних конференціях з розгляду актуальних проблем пов’язаних з чинним законодавством. Знання іноземних мов: англійська.
адвокат Лешан Елена
Вища юридична освіта за кваліфікацією спеціаліст. Навчалася у Київському національному університеті внутрішніх справ України. Досвід роботи в юридичній практиці з 2010 року. З 2011 року обіймає посаду помічника адвоката. Приймає участь у науково-практичній діяльності. Додаткова освіта: менеджмент організацій за кваліфікацією спеціаліст, Миколаївська державна аграрна академія. Знання іноземних мов: англійська.